Goli w meczu Resovii z Unią nie było

Opublikowano: 08-10-2016
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, III Liga

Unia Tarnów nie przegrała w Rzeszowie meczu w rundzie jesiennej sezonu 2016/17. W połowie sierpnia pokonała Stal Rzeszów. Z Resovią Rzeszów 8 października zremisowała 0-0.

Ciekawe spotkanie zobaczyli kibice, którzy w drugie sobotnie popołudnie października wybrali się na rzeszowski stadion przy ulicy Wyspiańskiego. I mimo, że oba zespoły zaprezentowały ofensywny futbol brakło bramek.
Do przerwy był to równorzędny bój. Druga część należała do miejscowych. Zespół z Małopolski, dopingowany przez liczną grupę swych fanów, umiejętnie rozbijał ataki gospodarzy i wywalczył punkt. I był z pewnością z niego bardziej zadowolony niż gospodarze.
Resovia Rzeszów – Unia Tarnów 0-0
Resovia: Pietryka – Baran, Barszczak, Buczek, Kaliniec, Mołdoch (68. Bieniasz), Makowski, Pałys-Rydzik (80. Kmiotek), Żmuda, Staszczak (68. Dziedzic), Świst.
Trener: Szymon Szydełko.
Unia: Lisak – Witek, Bartkowski, Kazik, Węgrzyn, Tyl (77. Nytko), Wrzosek (60. Lubera), Hebda (87. Niemiec), Drozdowicz, Sojda (82. Nowak), Popiela.
Trener: Daniel Bartkowski.
Sędziował: Tomasz Mroczek z Mielca.
Żółte kartki: Barszczak, Kaliniec, Świst, Pałys-Rydzik – Tyl, Drozdowicz, Lisak.