Heiro ograło beniaminka z Brzegu – zdjęcia

Opublikowano: 02-10-2016
Kategoria: FUTSAL, I Liga

Heiro Rzeszów pokonało dziś 7-3 Futsal Team Brzeg w meczu 2 kolejki I ligi południowej. Był to pierwszy ligowy pojedynek "Dzików" w sezonie 2016/17 przed własną publicznością.

Po wzajemnym rozpoznawaniu sił w pierwszych minutach, inicjatywę przejął team grającego prezesa Łukasza Krawczyka, który pewnie wygrał pierwszą połowę.

Druga odsłona to zacięty, równorzędny bój (oba zespoły zdobyły po 3 gole).

Miejscowi rozluźnili szyki, a beniaminek pierwszoligowego szczebla zagrał dużo odważniej niż przed przerwą. Nie był jednak w stanie odrobić poniesionych start.

Na meczach Heiro w roli gospodarza w tym sezonie jest Strefa Małego Kibica. Dzieci w czasie gdy rodzice obserwują mecz zabawiają się z animatorem.

Następny pojedynek jedynego reprezentanta Podkarpacia w I lidze futsalu, 16 października. Rywal Heiro to wówczas GKS Tychy.

Heiro Rzeszów – Fustal Team Brzeg 7-3 (4-0)

Bramki: Brocki 2, P. Krawczyk, Ł. Krawczyk, Lutsiv, Wdowik, Barszcz dla Heiro, Schwarz 2, Michalak dla Futsal Team.

Heiro: Piszczek – Lutsiv, Przybyło, P.Krawczyk, Ł. Krawczyk, Brocki,  Hady, Jakubek, Barszcz, Depta,Wdowik.

Trener: Ernest Kiczek.

Fustal Brzeg: Raczkowski – Ożóg, Michalak, Fabiszewski, Raczyński, Todić, Kędra, Grochowski, Dykus, Kucharski, Schwarz.

Trener: Mariusz Świtoń.

SędziowaliMaciej Szyduk i  Mirosław Marek z Lublina.

Żółte kartki: Ł. Krawczyk – Kucharski, Kędra, Michalak.