Orły nie dograły do końca bo się pobiły

Opublikowano: 20-09-2016
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, Klasy B

Do zdarzeń niczym spod budki z piwem doszło w czasie meczu 4 kolejki klasy B grupy II Podokręgu Dębica pomiędzy drużynami Orłów Ruda i Orłów Borowa. Z powodu niesportowych zachowań, rozgrywany w niedzielę 18 września w Rudzie,ligowy pojedynek skończył się 20 minut przed regulaminowym czasem gry.

W 70 minucie, przy prowadzeniu gospodarzy 2-1, spotkanie zostało przerwane. Doszło do bójki między futbolistami i kibicami. Mecz zweryfikowano jako walkower 0-3 na korzyść drużyny z Borowej.

Drużyna Orłów z Rudej to klub z powiatu mieleckiego założony w 2011 roku. W rozgrywkach prowadzonych przez Podokręg Dębica debiutuje w tym sezonie.

Orły z Borowej to także zespół z powiatu mieleckiego. Istnieje od 1998 roku. Drużyna ma za sobą gry na A-klasowym szczeblu.