Izolator i Rzemieślnik wygrywają trzeci raz. IV liga podkarpacka – podsumowanie 3 kolejki

Opublikowano: 21-08-2016
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, IV Liga

Trzecie wygrane odniosły w 3 kolejce wojewódzkiej ligi drużyny Izolatora Boguchwała i Rzemieślnika Pilzno. To dwa z trzech zespołów, które są bez starty punktów w "ekstraklasie" Podkarpacia.

“Izolacja” pokonała w gościach zaliczany do czołówki LKS Pisarowce, a Rzemieślnik w derbach powiatu dębickiego ograł dębickie “Morsy”. Początek meczu w Pilźnie należał jednak do gości. Potem grę prowadzili doświadczeni gospodarze, którzy już po 40 minutach wygrywali 3-0.

Zapunktowali pierwszy raz w tym sezonie Błękitni Ropczyce zwyciężając na  wyjeździe Wisłok Wiśniowa (więcej o meczu w relacji).

Wysokiej porażki doznali futboliści Głogovii Głogów Młp. choć prawie całą pierwszą połowę nic na to nie wskazywało. Beniaminek bronił się mądrze i rozsądnie.

Szlagierowo zapowiada się w najbliższej kolejce mecz w Boguchwale, gdzie 3 w tabeli Izolator podejmować będzie zajmującego 2 lokatę Rzemieślnika.

LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 0-2 (0-0)

Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 0-3 (0-1)

Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Młp. 5-1 (2-0)

Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 4-1 (3-0)

Wyniki pozostałych spotkań 3 kolejki IV ligi i tabela w zakładce “Tabele – Terminarze”

Tekst: SY, foto: M.Paśko