Siatkówka, PlusLiga 2017/18
MKS Będzin
- Miejsce
- 13
- Mecze
- 30
- Wygrane
- 10
- Zremisowane
- 0
- Przegrane
- 20
1 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
29 września 2017 Cuprum Lubin – MKS Będzin |
3 - 0 |
30 września 2017 Cerrad Czarni Radom – GKS Katowice |
1 - 3 |
30 września 2017 Indykpol AZS Olsztyn – Stocznia Espadon Szczecin |
3 - 1 |
30 września 2017 Asseco Resovia Rzeszów – Dafi Społem Kielce |
3 - 0 |
1 października 2017 Łuczniczka Bydgoszcz – ONICO Warszawa |
0 - 3 |
1 października 2017 Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
1 - 3 |
25 października 2017 Jastrzębski Węgiel – BBTS Bielsko Biała |
3 - 0 |
22 listopada 2017 PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk |
3 - 0 |
2 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 października 2017 Stocznia Espadon Szczecin – Cuprum Lubin |
2 - 3 |
4 października 2017 Dafi Społem Kielce – Indykpol AZS Olsztyn |
0 - 3 |
4 października 2017 Trefl Gdańsk – ONICO Warszawa |
3 - 2 |
4 października 2017 BBTS Bielsko Biała – Asseco Resovia Rzeszów |
1 - 3 |
4 października 2017 MKS Będzin – Cerrad Czarni Radom |
1 - 3 |
4 października 2017 GKS Katowice – Łuczniczka Bydgoszcz |
1 - 3 |
11 października 2017 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – Jastrzębski Węgiel |
3 - 0 |
15 listopada 2017 PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
3 - 0 |
3 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 października 2017 Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
1 - 3 |
7 października 2017 Indykpol AZS Olsztyn – BBTS Bielsko Biała |
3 - 1 |
7 października 2017 Cuprum Lubin – Dafi Społem Kielce |
3 - 0 |
7 października 2017 Łuczniczka Bydgoszcz – MKS Będzin |
0 - 3 |
8 października 2017 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Trefl Gdańsk |
0 - 3 |
8 października 2017 Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów |
3 - 1 |
8 października 2017 Cerrad Czarni Radom – Stocznia Espadon Szczecin |
1 - 3 |
9 października 2017 ONICO Warszawa – GKS Katowice |
3 - 1 |
4 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 października 2017 BBTS Bielsko Biała – Cuprum Lubin |
1 - 3 |
12 października 2017 MKS Będzin – ONICO Warszawa |
3 - 2 |
12 października 2017 Stocznia Espadon Szczecin – Łuczniczka Bydgoszcz |
3 - 2 |
13 października 2017 Dafi Społem Kielce – Cerrad Czarni Radom |
3 - 2 |
14 października 2017 Trefl Gdańsk – GKS Katowice |
0 - 3 |
14 października 2017 PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów |
3 - 0 |
15 października 2017 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel |
0 - 3 |
14 listopada 2017 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – Indykpol AZS Olsztyn |
3 - 2 |
5 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
17 października 2017 ONICO Warszawa – Stocznia Espadon Szczecin |
0 - 3 |
18 października 2017 Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk |
2 - 3 |
18 października 2017 Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
1 - 3 |
18 października 2017 GKS Katowice – MKS Będzin |
3 - 0 |
18 października 2017 Cerrad Czarni Radom – BBTS Bielsko Biała |
3 - 0 |
18 października 2017 Łuczniczka Bydgoszcz – Dafi Społem Kielce |
3 - 0 |
18 października 2017 Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów |
3 - 2 |
22 listopada 2017 Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
2 - 3 |
6 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 października 2017 PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin |
3 - 0 |
21 października 2017 Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów |
2 - 3 |
21 października 2017 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn |
3 - 2 |
21 października 2017 Dafi Społem Kielce – ONICO Warszawa |
0 - 3 |
21 października 2017 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – Cerrad Czarni Radom |
3 - 0 |
22 października 2017 Stocznia Espadon Szczecin – GKS Katowice |
2 - 3 |
23 października 2017 Trefl Gdańsk – MKS Będzin |
3 - 0 |
21 listopada 2017 BBTS Bielsko Biała – Łuczniczka Bydgoszcz |
3 - 0 |
7 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
27 października 2017 Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów |
2 - 3 |
28 października 2017 Łuczniczka Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
0 - 3 |
28 października 2017 Asseco Resovia Rzeszów – Trefl Gdańsk |
0 - 3 |
28 października 2017 Cuprum Lubin – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
3 - 2 |
28 października 2017 ONICO Warszawa – BBTS Bielsko Biała |
3 - 0 |
28 października 2017 GKS Katowice – Dafi Społem Kielce |
3 - 0 |
28 października 2017 MKS Będzin – Stocznia Espadon Szczecin |
3 - 2 |
29 października 2017 Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel |
3 - 0 |
8 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
3 listopada 2017 Trefl Gdańsk – Stocznia Espadon Szczecin |
1 - 3 |
3 listopada 2017 Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin |
3 - 0 |
4 listopada 2017 Dafi Społem Kielce – MKS Będzin |
3 - 1 |
4 listopada 2017 BBTS Bielsko Biała – GKS Katowice |
1 - 3 |
4 listopada 2017 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – ONICO Warszawa |
3 - 1 |
4 listopada 2017 PGE Skra Bełchatów – Łuczniczka Bydgoszcz |
3 - 0 |
4 listopada 2017 Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn |
3 - 0 |
6 listopada 2017 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom |
2 - 3 |
9 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
9 listopada 2017 PGE Skra Bełchatów – ONICO Warszawa |
3 - 0 |
10 listopada 2017 Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk |
2 - 3 |
10 listopada 2017 Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów |
2 - 3 |
11 listopada 2017 MKS Będzin – BBTS Bielsko Biała |
3 - 1 |
12 listopada 2017 Łuczniczka Bydgoszcz – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
3 - 0 |
13 listopada 2017 Stocznia Espadon Szczecin – Dafi Społem Kielce |
3 - 0 |
21 listopada 2017 GKS Katowice – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
0 - 3 |
29 listopada 2017 Cerrad Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel |
0 - 3 |
10 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
17 listopada 2017 BBTS Bielsko Biała – Stocznia Espadon Szczecin |
3 - 2 |
18 listopada 2017 Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom |
3 - 1 |
18 listopada 2017 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – MKS Będzin |
3 - 1 |
18 listopada 2017 PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice |
3 - 0 |
18 listopada 2017 Aluron Virtu Warta Zawiercie – ONICO Warszawa |
2 - 3 |
18 listopada 2017 Jastrzębski Węgiel – Łuczniczka Bydgoszcz |
3 - 0 |
18 listopada 2017 Dafi Społem Kielce – Trefl Gdańsk |
0 - 3 |
19 listopada 2017 Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin |
3 - 0 |
11 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
24 listopada 2017 Dafi Społem Kielce – BBTS Bielsko Biała |
2 - 3 |
24 listopada 2017 Stocznia Espadon Szczecin – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
2 - 3 |
25 listopada 2017 Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn |
3 - 0 |
25 listopada 2017 Łuczniczka Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów |
1 - 3 |
25 listopada 2017 GKS Katowice – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
0 - 3 |
25 listopada 2017 MKS Będzin – PGE Skra Bełchatów |
0 - 3 |
26 listopada 2017 Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk |
2 - 3 |
26 listopada 2017 ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel |
3 - 0 |
12 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
1 grudnia 2017 Asseco Resovia Rzeszów – ONICO Warszawa |
0 - 3 |
2 grudnia 2017 Trefl Gdańsk – BBTS Bielsko Biała |
3 - 0 |
2 grudnia 2017 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – Dafi Społem Kielce |
3 - 0 |
2 grudnia 2017 PGE Skra Bełchatów – Stocznia Espadon Szczecin |
3 - 1 |
2 grudnia 2017 Aluron Virtu Warta Zawiercie – MKS Będzin |
3 - 1 |
2 grudnia 2017 Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice |
3 - 1 |
3 grudnia 2017 Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom |
2 - 3 |
4 grudnia 2017 Indykpol AZS Olsztyn – Łuczniczka Bydgoszcz |
3 - 2 |
13 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
8 listopada 2017 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – BBTS Bielsko Biała |
3 - 0 |
8 grudnia 2017 Łuczniczka Bydgoszcz – Cuprum Lubin |
0 - 3 |
9 grudnia 2017 PGE Skra Bełchatów – Dafi Społem Kielce |
3 - 0 |
10 grudnia 2017 Cerrad Czarni Radom – Trefl Gdańsk |
1 - 3 |
10 grudnia 2017 MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel |
3 - 2 |
10 grudnia 2017 Stocznia Espadon Szczecin – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
3 - 2 |
12 grudnia 2017 ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn |
3 - 1 |
13 grudnia 2017 GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów |
0 - 3 |
14 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 grudnia 2017 Cuprum Lubin – ONICO Warszawa |
0 - 3 |
22 grudnia 2017 PGE Skra Bełchatów – BBTS Bielsko Biała |
3 - 0 |
22 grudnia 2017 Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice |
3 - 2 |
22 grudnia 2017 Cerrad Czarni Radom – Łuczniczka Bydgoszcz |
3 - 1 |
23 grudnia 2017 Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
0 - 3 |
23 grudnia 2017 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Dafi Społem Kielce |
3 - 1 |
23 grudnia 2017 Jastrzębski Węgiel – Stocznia Espadon Szczecin |
2 - 3 |
23 grudnia 2017 Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin |
3 - 0 |
15 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
13 grudnia 2017 Łuczniczka Bydgoszcz – Trefl Gdańsk |
0 - 3 |
17 grudnia 2017 GKS Katowice – Cuprum Lubin |
1 - 3 |
18 grudnia 2017 BBTS Bielsko Biała – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
2 - 3 |
29 grudnia 2017 Stocznia Espadon Szczecin – Asseco Resovia Rzeszów |
0 - 3 |
30 grudnia 2017 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – PGE Skra Bełchatów |
3 - 1 |
30 grudnia 2017 MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn |
3 - 1 |
30 grudnia 2017 ONICO Warszawa – Cerrad Czarni Radom |
3 - 1 |
30 grudnia 2017 Dafi Społem Kielce – Jastrzębski Węgiel |
0 - 3 |
16 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
5 stycznia 2018 Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów |
1 - 3 |
6 stycznia 2018 Dafi Społem Kielce – Asseco Resovia Rzeszów |
3 - 1 |
6 stycznia 2018 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
3 - 1 |
6 stycznia 2018 BBTS Bielsko Biała – Jastrzębski Węgiel |
2 - 3 |
6 stycznia 2018 MKS Będzin – Cuprum Lubin |
1 - 3 |
6 stycznia 2018 GKS Katowice – Cerrad Czarni Radom |
3 - 1 |
6 stycznia 2018 ONICO Warszawa – Łuczniczka Bydgoszcz |
3 - 2 |
7 stycznia 2018 Stocznia Espadon Szczecin – Indykpol AZS Olsztyn |
0 - 3 |
17 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
12 stycznia 2018 Cerrad Czarni Radom – MKS Będzin |
3 - 0 |
12 stycznia 2018 Cuprum Lubin – Stocznia Espadon Szczecin |
3 - 1 |
13 stycznia 2018 ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk |
3 - 0 |
13 stycznia 2018 Łuczniczka Bydgoszcz – GKS Katowice |
3 - 1 |
13 stycznia 2018 Indykpol AZS Olsztyn – Dafi Społem Kielce |
3 - 0 |
13 stycznia 2018 Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko Biała |
3 - 0 |
13 stycznia 2018 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
1 - 3 |
14 stycznia 2018 Aluron Virtu Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów |
3 - 0 |
18 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
18 stycznia 2018 Dafi Społem Kielce – Cuprum Lubin |
2 - 3 |
19 stycznia 2018 Stocznia Espadon Szczecin – Cerrad Czarni Radom |
2 - 3 |
19 stycznia 2018 GKS Katowice – ONICO Warszawa |
1 - 3 |
20 stycznia 2018 BBTS Bielsko Biała – Indykpol AZS Olsztyn |
1 - 3 |
20 stycznia 2018 MKS Będzin – Łuczniczka Bydgoszcz |
3 - 1 |
21 stycznia 2018 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – Asseco Resovia Rzeszów |
1 - 3 |
21 stycznia 2018 PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel |
2 - 3 |
22 stycznia 2018 Trefl Gdańsk – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
3 - 1 |
19 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
2 lutego 2018 GKS Katowice – Trefl Gdańsk |
0 - 3 |
3 lutego 2018 ONICO Warszawa – MKS Będzin |
3 - 1 |
3 lutego 2018 Łuczniczka Bydgoszcz – Stocznia Espadon Szczecin |
3 - 2 |
3 lutego 2018 Cuprum Lubin – BBTS Bielsko Biała |
3 - 0 |
3 lutego 2018 Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
0 - 3 |
3 lutego 2018 Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
3 - 0 |
4 lutego 2018 Cerrad Czarni Radom – Dafi Społem Kielce |
3 - 0 |
4 lutego 2018 Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów |
2 - 3 |
20 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 lutego 2018 Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel |
3 - 2 |
7 lutego 2018 Stocznia Espadon Szczecin – ONICO Warszawa |
1 - 3 |
9 lutego 2018 PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn |
3 - 2 |
10 lutego 2018 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów |
0 - 3 |
10 lutego 2018 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – Cuprum Lubin |
3 - 0 |
10 lutego 2018 BBTS Bielsko Biała – Cerrad Czarni Radom |
1 - 3 |
10 lutego 2018 Dafi Społem Kielce – Łuczniczka Bydgoszcz |
3 - 1 |
11 lutego 2018 MKS Będzin – GKS Katowice |
2 - 3 |
21 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 lutego 2018 ONICO Warszawa – Dafi Społem Kielce |
3 - 2 |
16 lutego 2018 Łuczniczka Bydgoszcz – BBTS Bielsko Biała |
3 - 2 |
17 lutego 2018 MKS Będzin – Trefl Gdańsk |
0 - 3 |
17 lutego 2018 GKS Katowice – Stocznia Espadon Szczecin |
3 - 1 |
17 lutego 2018 Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
1 - 3 |
17 lutego 2018 Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów |
0 - 3 |
17 lutego 2018 Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
3 - 2 |
18 lutego 2018 Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel |
3 - 0 |
22 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
23 lutego 2018 Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów |
3 - 0 |
24 lutego 2018 Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn |
3 - 0 |
24 lutego 2018 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cuprum Lubin |
2 - 3 |
24 lutego 2018 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – Łuczniczka Bydgoszcz |
3 - 1 |
24 lutego 2018 BBTS Bielsko Biała – ONICO Warszawa |
3 - 1 |
24 lutego 2018 Stocznia Espadon Szczecin – MKS Będzin |
1 - 3 |
25 lutego 2018 PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom |
3 - 2 |
25 lutego 2018 Dafi Społem Kielce – GKS Katowice |
0 - 3 |
23 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 lutego 2018 ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
3 - 2 |
1 marca 2018 Stocznia Espadon Szczecin – Trefl Gdańsk |
0 - 3 |
3 marca 2018 GKS Katowice – BBTS Bielsko Biała |
3 - 2 |
3 marca 2018 Łuczniczka Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów |
0 - 3 |
3 marca 2018 Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów |
3 - 1 |
4 marca 2018 MKS Będzin – Dafi Społem Kielce |
3 - 0 |
4 marca 2018 Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
3 - 0 |
4 marca 2018 Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel |
3 - 0 |
24 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 marca 2018 Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn |
3 - 2 |
7 marca 2018 Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin |
3 - 0 |
7 marca 2018 Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom |
3 - 1 |
7 marca 2018 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Łuczniczka Bydgoszcz |
3 - 0 |
7 marca 2018 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – GKS Katowice |
1 - 3 |
7 marca 2018 BBTS Bielsko Biała – MKS Będzin |
1 - 3 |
7 marca 2018 Dafi Społem Kielce – Stocznia Espadon Szczecin |
0 - 3 |
28 marca 2018 ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów |
1 - 3 |
25 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
9 marca 2018 GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów |
0 - 3 |
9 marca 2018 Łuczniczka Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel |
1 - 3 |
10 marca 2018 MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
1 - 3 |
10 marca 2018 Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów |
3 - 0 |
11 marca 2018 Stocznia Espadon Szczecin – BBTS Bielsko Biała |
2 - 3 |
11 marca 2018 Trefl Gdańsk – Dafi Społem Kielce |
3 - 0 |
11 marca 2018 Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn |
1 - 3 |
12 marca 2018 ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
3 - 2 |
26 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 marca 2018 Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin |
3 - 0 |
17 marca 2018 Asseco Resovia Rzeszów – Łuczniczka Bydgoszcz |
3 - 0 |
17 marca 2018 Jastrzębski Węgiel – ONICO Warszawa |
3 - 1 |
17 marca 2018 PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin |
3 - 0 |
17 marca 2018 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – Stocznia Espadon Szczecin |
3 - 0 |
17 marca 2018 BBTS Bielsko Biała – Dafi Społem Kielce |
3 - 1 |
18 marca 2018 Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom |
3 - 0 |
19 marca 2018 Aluron Virtu Warta Zawiercie – GKS Katowice |
3 - 0 |
27 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
23 marca 2018 Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin |
3 - 1 |
24 marca 2018 Łuczniczka Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn |
0 - 3 |
25 marca 2018 Dafi Społem Kielce – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
1 - 3 |
25 marca 2018 MKS Będzin – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
2 - 3 |
25 marca 2018 GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel |
2 - 3 |
25 marca 2018 ONICO Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów |
3 - 0 |
26 marca 2018 Stocznia Espadon Szczecin – PGE Skra Bełchatów |
0 - 3 |
4 kwietnia 2018 BBTS Bielsko Biała – Trefl Gdańsk |
1 - 3 |
28 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
29 marca 2018 Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom |
3 - 0 |
29 marca 2018 Cuprum Lubin – Łuczniczka Bydgoszcz |
2 - 3 |
30 marca 2018 Indykpol AZS Olsztyn – ONICO Warszawa |
3 - 1 |
30 marca 2018 Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice |
3 - 0 |
30 marca 2018 Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin |
3 - 0 |
30 marca 2018 Dafi Społem Kielce – PGE Skra Bełchatów |
2 - 3 |
30 marca 2018 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Stocznia Espadon Szczecin |
1 - 3 |
31 marca 2018 BBTS Bielsko Biała – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
0 - 3 |
29 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 kwietnia 2018 Łuczniczka Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom |
0 - 3 |
6 kwietnia 2018 Stocznia Espadon Szczecin – Jastrzębski Węgiel |
3 - 2 |
7 kwietnia 2018 ZAKSA Kędzierzyn Kożle – Trefl Gdańsk |
2 - 3 |
7 kwietnia 2018 BBTS Bielsko Biała – PGE Skra Bełchatów |
1 - 3 |
7 kwietnia 2018 GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn |
2 - 3 |
8 kwietnia 2018 MKS Będzin – Asseco Resovia Rzeszów |
1 - 3 |
8 kwietnia 2018 ONICO Warszawa – Cuprum Lubin |
1 - 3 |
9 kwietnia 2018 Dafi Społem Kielce – Aluron Virtu Warta Zawiercie |
1 - 3 |
30 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
13 kwietnia 2018 Cerrad Czarni Radom – ONICO Warszawa |
2 - 3 |
14 kwietnia 2018 PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn Kożle |
3 - 0 |
15 kwietnia 2018 Cuprum Lubin – GKS Katowice |
3 - 1 |
15 kwietnia 2018 Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin |
3 - 0 |
15 kwietnia 2018 Asseco Resovia Rzeszów – Stocznia Espadon Szczecin |
3 - 0 |
15 kwietnia 2018 Jastrzębski Węgiel – Dafi Społem Kielce |
3 - 0 |
15 kwietnia 2018 Aluron Virtu Warta Zawiercie – BBTS Bielsko Biała |
3 - 1 |
15 kwietnia 2018 Trefl Gdańsk – Łuczniczka Bydgoszcz |
3 - 0 |