Siatkówka, III liga mężczyzn 2017/18
PZL Sędziszów Młp.
- Miejsce
- 1
- Mecze
- 22
- Wygrane
- 18
- Zremisowane
- 0
- Przegrane
- 4
1 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 października 2017 PZL Sędziszów Młp. – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 1 |
7 października 2017 Klima Błażowa – Siarka-MOSiR Tarnobrzeg |
3 - 0 |
7 października 2017 APPGO II LO Rzeszów – Czarni Oleszyce |
3 - 0 |
7 października 2017 Głogovia Głogów Młp. – AKS V LO Rzeszów |
3 - 0 |
7 października 2017 Anilana Rakszawa – Spartakus Adamówka |
1 - 3 |
10 października 2017 Lubcza Racławówka – Żagiel Radymno |
3 - 0 |
2 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 października 2017 Anilana Rakszawa – AKS V LO Rzeszów |
3 - 1 |
14 października 2017 Czarni Oleszyce – Głogovia Głogów Młp. |
1 - 3 |
14 października 2017 Żagiel Radymno – APPGO II LO Rzeszów |
0 - 3 |
14 października 2017 Siarka-MOSiR Tarnobrzeg – Lubcza Racławówka |
1 - 3 |
14 października 2017 PZL Sędziszów Młp. – Klima Błażowa |
3 - 0 |
18 października 2017 Sportur Gmina Łańcut – Spartakus Adamówka |
3 - 0 |
3 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
21 października 2017 Sportur Gmina Łańcut – Klima Błażowa |
2 - 3 |
21 października 2017 Lubcza Racławówka – PZL Sędziszów Młp. |
3 - 2 |
21 października 2017 APPGO II LO Rzeszów – Siarka-MOSiR Tarnobrzeg |
2 - 3 |
21 października 2017 Głogovia Głogów Młp. – Żagiel Radymno |
1 - 3 |
21 października 2017 Anilana Rakszawa – Czarni Oleszyce |
3 - 0 |
21 października 2017 Spartakus Adamówka – AKS V LO Rzeszów |
0 - 3 |
4 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
27 października 2017 Czarni Oleszyce – Spartakus Adamówka |
0 - 3 |
28 października 2017 Sportur Gmina Łańcut – AKS V LO Rzeszów |
1 - 3 |
28 października 2017 Żagiel Radymno – Anilana Rakszawa |
0 - 3 |
28 października 2017 Siarka-MOSiR Tarnobrzeg – Głogovia Głogów Młp. |
2 - 3 |
28 października 2017 PZL Sędziszów Młp. – APPGO II LO Rzeszów |
3 - 0 |
28 października 2017 Klima Błażowa – Lubcza Racławówka |
1 - 3 |
5 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 listopada 2017 APPGO II LO Rzeszów – Klima Błażowa |
0 - 3 |
4 listopada 2017 Głogovia Głogów Młp. – PZL Sędziszów Młp. |
3 - 1 |
4 listopada 2017 Anilana Rakszawa – Siarka-MOSiR Tarnobrzeg |
3 - 2 |
4 listopada 2017 Spartakus Adamówka – Żagiel Radymno |
3 - 0 |
4 listopada 2017 AKS V LO Rzeszów – Czarni Oleszyce |
3 - 0 |
7 listopada 2017 Lubcza Racławówka – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 0 |
6 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 listopada 2017 Sportur Gmina Łańcut – Czarni Oleszyce |
3 - 2 |
11 listopada 2017 Żagiel Radymno – AKS V LO Rzeszów |
0 - 3 |
11 listopada 2017 Siarka-MOSiR Tarnobrzeg – Spartakus Adamówka |
1 - 3 |
11 listopada 2017 PZL Sędziszów Młp. – Anilana Rakszawa |
3 - 0 |
11 listopada 2017 Klima Błażowa – Głogovia Głogów Młp. |
3 - 0 |
11 listopada 2017 Lubcza Racławówka – APPGO II LO Rzeszów |
1 - 3 |
7 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
18 listopada 2017 APPGO II LO Rzeszów – Sportur Gmina Łańcut |
1 - 3 |
18 listopada 2017 Głogovia Głogów Młp. – Lubcza Racławówka |
3 - 2 |
18 listopada 2017 Anilana Rakszawa – Klima Błażowa |
0 - 3 |
18 listopada 2017 Spartakus Adamówka – PZL Sędziszów Młp. |
3 - 0 |
18 listopada 2017 AKS V LO Rzeszów – Siarka-MOSiR Tarnobrzeg |
3 - 0 |
18 listopada 2017 Czarni Oleszyce – Żagiel Radymno |
3 - 1 |
8 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
25 listopada 2017 Sportur Gmina Łańcut – Żagiel Radymno |
1 - 3 |
25 listopada 2017 Siarka-MOSiR Tarnobrzeg – Czarni Oleszyce |
3 - 0 |
25 listopada 2017 PZL Sędziszów Młp. – AKS V LO Rzeszów |
3 - 0 |
25 listopada 2017 Klima Błażowa – Spartakus Adamówka |
3 - 2 |
25 listopada 2017 Lubcza Racławówka – Anilana Rakszawa |
3 - 1 |
25 listopada 2017 APPGO II LO Rzeszów – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 3 |
9 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
2 grudnia 2017 Głogovia Głogów Młp. – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 2 |
2 grudnia 2017 Anilana Rakszawa – APPGO II LO Rzeszów |
3 - 1 |
2 grudnia 2017 Spartakus Adamówka – Lubcza Racławówka |
2 - 3 |
2 grudnia 2017 AKS V LO Rzeszów – Klima Błażowa |
3 - 1 |
2 grudnia 2017 Czarni Oleszyce – PZL Sędziszów Młp. |
0 - 3 |
2 grudnia 2017 Żagiel Radymno – Siarka-MOSiR Tarnobrzeg |
1 - 3 |
10 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
9 grudnia 2017 Sportur Gmina Łańcut – Siarka-MOSiR Tarnobrzeg |
0 - 3 |
9 grudnia 2017 PZL Sędziszów Młp. – Żagiel Radymno |
3 - 0 |
9 grudnia 2017 Klima Błażowa – Czarni Oleszyce |
3 - 1 |
9 grudnia 2017 Lubcza Racławówka – AKS V LO Rzeszów |
3 - 1 |
9 grudnia 2017 APPGO II LO Rzeszów – Spartakus Adamówka |
1 - 3 |
9 grudnia 2017 Głogovia Głogów Młp. – Anilana Rakszawa |
1 - 3 |
11 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 grudnia 2017 Anilana Rakszawa – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 0 |
16 grudnia 2017 Spartakus Adamówka – Głogovia Głogów Młp. |
2 - 3 |
16 grudnia 2017 AKS V LO Rzeszów – APPGO II LO Rzeszów |
3 - 2 |
16 grudnia 2017 Czarni Oleszyce – Lubcza Racławówka |
2 - 3 |
16 grudnia 2017 Żagiel Radymno – Klima Błażowa |
0 - 3 |
16 grudnia 2017 Siarka-MOSiR Tarnobrzeg – PZL Sędziszów Młp. |
3 - 1 |
12 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
6 stycznia 2018 Siarka-MOSiR Tarnobrzeg – Klima Błażowa |
3 - 2 |
6 stycznia 2018 Żagiel Radymno – Lubcza Racławówka |
0 - 3 |
6 stycznia 2018 Czarni Oleszyce – APPGO II LO Rzeszów |
2 - 3 |
6 stycznia 2018 Spartakus Adamówka – Anilana Rakszawa |
3 - 2 |
6 stycznia 2018 AKS V LO Rzeszów – Głogovia Głogów Młp. |
3 - 2 |
10 stycznia 2018 Sportur Gmina Łańcut – PZL Sędziszów Młp. |
0 - 3 |
13 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
13 stycznia 2018 Spartakus Adamówka – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 0 |
13 stycznia 2018 AKS V LO Rzeszów – Anilana Rakszawa |
3 - 1 |
13 stycznia 2018 Głogovia Głogów Młp. – Czarni Oleszyce |
3 - 1 |
13 stycznia 2018 APPGO II LO Rzeszów – Żagiel Radymno |
3 - 0 |
13 stycznia 2018 Lubcza Racławówka – Siarka-MOSiR Tarnobrzeg |
2 - 3 |
13 stycznia 2018 Klima Błażowa – PZL Sędziszów Młp. |
0 - 3 |
14 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 stycznia 2018 Klima Błażowa – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 1 |
20 stycznia 2018 PZL Sędziszów Młp. – Lubcza Racławówka |
3 - 1 |
20 stycznia 2018 Siarka-MOSiR Tarnobrzeg – APPGO II LO Rzeszów |
2 - 3 |
20 stycznia 2018 Żagiel Radymno – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 3 |
20 stycznia 2018 Czarni Oleszyce – Anilana Rakszawa |
1 - 3 |
20 stycznia 2018 AKS V LO Rzeszów – Spartakus Adamówka |
1 - 3 |
15 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
24 stycznia 2018 AKS V LO Rzeszów – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 2 |
26 stycznia 2018 Spartakus Adamówka – Czarni Oleszyce |
3 - 0 |
27 stycznia 2018 Anilana Rakszawa – Żagiel Radymno |
3 - 0 |
27 stycznia 2018 APPGO II LO Rzeszów – PZL Sędziszów Młp. |
2 - 3 |
27 stycznia 2018 Lubcza Racławówka – Klima Błażowa |
3 - 0 |
11 lutego 2018 Głogovia Głogów Młp. – Siarka-MOSiR Tarnobrzeg |
3 - 1 |
16 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
10 lutego 2018 Sportur Gmina Łańcut – Lubcza Racławówka |
1 - 3 |
10 lutego 2018 Klima Błażowa – APPGO II LO Rzeszów |
3 - 1 |
10 lutego 2018 PZL Sędziszów Młp. – Głogovia Głogów Młp. |
3 - 2 |
10 lutego 2018 Siarka-MOSiR Tarnobrzeg – Anilana Rakszawa |
0 - 3 |
10 lutego 2018 Żagiel Radymno – Spartakus Adamówka |
0 - 3 |
10 lutego 2018 Czarni Oleszyce – AKS V LO Rzeszów |
0 - 3 |
17 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
10 grudnia 2017 Spartakus Adamówka – Siarka-MOSiR Tarnobrzeg |
3 - 1 |
16 lutego 2018 Czarni Oleszyce – Sportur Gmina Łańcut |
2 - 3 |
17 lutego 2018 Anilana Rakszawa – PZL Sędziszów Młp. |
1 - 3 |
17 lutego 2018 Głogovia Głogów Młp. – Klima Błażowa |
1 - 3 |
17 lutego 2018 APPGO II LO Rzeszów – Lubcza Racławówka |
1 - 3 |
17 lutego 2018 AKS V LO Rzeszów – Żagiel Radymno |
3 - 2 |
18 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
24 lutego 2018 Sportur Gmina Łańcut – APPGO II LO Rzeszów |
1 - 3 |
24 lutego 2018 Lubcza Racławówka – Głogovia Głogów Młp. |
3 - 0 |
24 lutego 2018 Klima Błażowa – Anilana Rakszawa |
2 - 3 |
24 lutego 2018 PZL Sędziszów Młp. – Spartakus Adamówka |
3 - 1 |
24 lutego 2018 Siarka-MOSiR Tarnobrzeg – AKS V LO Rzeszów |
1 - 3 |
24 lutego 2018 Żagiel Radymno – Czarni Oleszyce |
0 - 3 |
19 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
1 marca 2018 Spartakus Adamówka – Klima Błażowa |
3 - 2 |
3 marca 2018 Żagiel Radymno – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 0 |
3 marca 2018 Czarni Oleszyce – Siarka-MOSiR Tarnobrzeg |
1 - 3 |
3 marca 2018 Anilana Rakszawa – Lubcza Racławówka |
1 - 3 |
3 marca 2018 Głogovia Głogów Młp. – APPGO II LO Rzeszów |
3 - 1 |
4 marca 2018 AKS V LO Rzeszów – PZL Sędziszów Młp. |
1 - 3 |
20 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 marca 2018 Siarka-MOSiR Tarnobrzeg – Żagiel Radymno |
3 - 1 |
8 marca 2018 PZL Sędziszów Młp. – Czarni Oleszyce |
3 - 1 |
10 marca 2018 Sportur Gmina Łańcut – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 3 |
10 marca 2018 APPGO II LO Rzeszów – Anilana Rakszawa |
1 - 3 |
10 marca 2018 Lubcza Racławówka – Spartakus Adamówka |
3 - 1 |
10 marca 2018 Klima Błażowa – AKS V LO Rzeszów |
3 - 2 |
21 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
25 lutego 2018 Siarka-MOSiR Tarnobrzeg – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 0 |
17 marca 2018 Żagiel Radymno – PZL Sędziszów Młp. |
1 - 3 |
17 marca 2018 Czarni Oleszyce – Klima Błażowa |
3 - 2 |
17 marca 2018 AKS V LO Rzeszów – Lubcza Racławówka |
3 - 0 |
17 marca 2018 Spartakus Adamówka – APPGO II LO Rzeszów |
3 - 2 |
17 marca 2018 Anilana Rakszawa – Głogovia Głogów Młp. |
2 - 3 |
22 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
12 lutego 2018 PZL Sędziszów Młp. – Siarka-MOSiR Tarnobrzeg |
3 - 1 |
24 marca 2018 Klima Błażowa – Żagiel Radymno |
3 - 0 |
24 marca 2018 Sportur Gmina Łańcut – Anilana Rakszawa |
0 - 3 |
24 marca 2018 Głogovia Głogów Młp. – Spartakus Adamówka |
0 - 3 |
24 marca 2018 APPGO II LO Rzeszów – AKS V LO Rzeszów |
0 - 3 |
24 marca 2018 Lubcza Racławówka – Czarni Oleszyce |
2 - 3 |