Siatkówka, III liga mężczyzn

Pozycja   Zespół M Punkty Sety W P Ostatnie 5
1 PZL Sędziszów Młp. 22 53 58 - 24 18 4       
2 Lubcza Racławówka 22 48 56 - 32 16 6       
3 Spartakus Adamówka 22 45 53 - 32 15 7       
4 AKS V LO Rzeszów 22 42 51 - 33 15 7       
5 Klima Błażowa 22 40 49 - 37 13 9       
6 Anilana Rakszawa 22 39 48 - 36 13 9       
7 Głogovia Głogów Młp. 22 39 49 - 39 14 8       
8 Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 22 30 42 - 46 10 12       
9 APPGO II LO Rzeszów 22 23 36 - 51 7 15       
10 Czarni Oleszyce 22 14 26 - 59 4 18       
11 Sportur Gmina Łańcut 22 13 24 - 59 4 18       
12 Żagiel Radymno 22 10 15 - 59 3 19       

1 kolejka

Mecz Wynik
7 października 2017
PZL Sędziszów Młp. Sportur Gmina Łańcut

3 - 1

7 października 2017
Klima Błażowa Siarka-MOSiR Tarnobrzeg

3 - 0

7 października 2017
APPGO II LO Rzeszów Czarni Oleszyce

3 - 0

7 października 2017
Głogovia Głogów Młp. AKS V LO Rzeszów

3 - 0

7 października 2017
Anilana Rakszawa Spartakus Adamówka

1 - 3

10 października 2017
Lubcza Racławówka Żagiel Radymno

3 - 0

2 kolejka

Mecz Wynik
14 października 2017
Anilana Rakszawa AKS V LO Rzeszów

3 - 1

14 października 2017
Czarni Oleszyce Głogovia Głogów Młp.

1 - 3

14 października 2017
Żagiel Radymno APPGO II LO Rzeszów

0 - 3

14 października 2017
Siarka-MOSiR Tarnobrzeg Lubcza Racławówka

1 - 3

14 października 2017
PZL Sędziszów Młp. Klima Błażowa

3 - 0

18 października 2017
Sportur Gmina Łańcut Spartakus Adamówka

3 - 0

3 kolejka

Mecz Wynik
21 października 2017
Sportur Gmina Łańcut Klima Błażowa

2 - 3

21 października 2017
Lubcza Racławówka PZL Sędziszów Młp.

3 - 2

21 października 2017
APPGO II LO Rzeszów Siarka-MOSiR Tarnobrzeg

2 - 3

21 października 2017
Głogovia Głogów Młp. Żagiel Radymno

1 - 3

21 października 2017
Anilana Rakszawa Czarni Oleszyce

3 - 0

21 października 2017
Spartakus Adamówka AKS V LO Rzeszów

0 - 3

4 kolejka

Mecz Wynik
27 października 2017
Czarni Oleszyce Spartakus Adamówka

0 - 3

28 października 2017
Sportur Gmina Łańcut AKS V LO Rzeszów

1 - 3

28 października 2017
Żagiel Radymno Anilana Rakszawa

0 - 3

28 października 2017
Siarka-MOSiR Tarnobrzeg Głogovia Głogów Młp.

2 - 3

28 października 2017
PZL Sędziszów Młp. APPGO II LO Rzeszów

3 - 0

28 października 2017
Klima Błażowa Lubcza Racławówka

1 - 3