Piłka nożna, IV Liga Podkarpacka
Wisłok Wiśniowa
- Miejsce
- 7
- Mecze
- 32
- Wygrane
- 13
- Zremisowane
- 9
- Przegrane
- 10
1 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 sierpnia 2017 KS Wiązownica – Polonia Przemyśl |
2 - 1 |
11 sierpnia 2017 Ekoball Stal Sanok – Głogovia Głogów Młp. |
5 - 0 |
12 sierpnia 2017 Błękitni Ropczyce – Wisłok Strzyżów |
4 - 1 |
12 sierpnia 2017 Igloopol Dębica – LKS Pisarowce |
1 - 1 |
12 sierpnia 2017 Unia Nowa Sarzyna – Izolator Boguchwała |
0 - 4 |
12 sierpnia 2017 Granica Stubno – Wisłok Wiśniowa |
1 - 0 |
12 sierpnia 2017 Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica |
1 - 0 |
12 sierpnia 2017 Piast Tuczempy – Sokół Nisko |
2 - 0 |
Pauza |
---|
Rzemieślnik Pilzno |
2 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 sierpnia 2017 Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa |
0 - 3 |
15 sierpnia 2017 Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce |
2 - 0 |
15 sierpnia 2017 Igloopol Dębica – Granica Stubno |
2 - 0 |
15 sierpnia 2017 Wisłok Strzyżów – Rzemieślnik Pilzno |
1 - 1 |
15 sierpnia 2017 Polonia Przemyśl – Unia Nowa Sarzyna |
1 - 0 |
15 sierpnia 2017 Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy |
1 - 0 |
15 sierpnia 2017 LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Młp. |
6 - 0 |
23 sierpnia 2017 Ekoball Stal Sanok – Sokół Nisko |
3 - 1 |
Pauza |
---|
KS Wiązownica |
3 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
19 sierpnia 2017 Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica |
1 - 2 |
19 sierpnia 2017 Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa |
1 - 1 |
19 sierpnia 2017 Głogovia Głogów Młp. – Sokół Nisko |
2 - 0 |
19 sierpnia 2017 Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała |
1 - 3 |
19 sierpnia 2017 Ekoball Stal Sanok – Wisłoka Dębica |
1 - 0 |
20 sierpnia 2017 KS Wiązownica – Wisłok Strzyżów |
2 - 0 |
20 sierpnia 2017 Granica Stubno – LKS Pisarowce |
0 - 1 |
20 sierpnia 2017 Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl |
2 - 0 |
Pauza |
---|
Unia Nowa Sarzyna |
4 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
26 sierpnia 2017 Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno |
2 - 2 |
26 sierpnia 2017 Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica |
0 - 0 |
26 sierpnia 2017 LKS Pisarowce – Sokół Nisko |
0 - 2 |
26 sierpnia 2017 Wisłoka Dębica – Głogovia Głogów Młp. |
1 - 1 |
26 sierpnia 2017 Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy |
3 - 1 |
26 sierpnia 2017 Wisłok Strzyżów – Unia Nowa Sarzyna |
2 - 3 |
27 sierpnia 2017 Granica Stubno – Błękitni Ropczyce |
0 - 2 |
27 sierpnia 2017 Izolator Boguchwała – Ekoball Stal Sanok |
1 - 1 |
Pauza |
---|
Sokół Sieniawa |
5 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
30 sierpnia 2017 Sokół Nisko – Wisłoka Dębica |
1 - 2 |
30 sierpnia 2017 Ekoball Stal Sanok – Polonia Przemyśl |
0 - 0 |
30 sierpnia 2017 Rzemieślnik Pilzno – Granica Stubno |
4 - 0 |
30 sierpnia 2017 Sokół Sieniawa – Wisłok Strzyżów |
5 - 0 |
30 sierpnia 2017 Unia Nowa Sarzyna – Wisłok Wiśniowa |
0 - 0 |
30 sierpnia 2017 Błękitni Ropczyce – LKS Pisarowce |
2 - 5 |
30 sierpnia 2017 KS Wiązownica – Igloopol Dębica |
0 - 0 |
30 sierpnia 2017 Głogovia Głogów Młp. – Izolator Boguchwała |
0 - 6 |
Pauza |
---|
Piast Tuczempy |
6 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
2 września 2017 Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Młp. |
3 - 1 |
2 września 2017 Izolator Boguchwała – Sokół Nisko |
3 - 1 |
2 września 2017 Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno |
1 - 2 |
2 września 2017 LKS Pisarowce – Wisłoka Dębica |
0 - 2 |
2 września 2017 Wisłok Strzyżów – Piast Tuczempy |
4 - 1 |
2 września 2017 Igloopol Dębica – Unia Nowa Sarzyna |
0 - 1 |
3 września 2017 Wisłok Wiśniowa – Sokół Sieniawa |
0 - 2 |
3 września 2017 Granica Stubno – KS Wiązownica |
0 - 5 |
Pauza |
---|
Ekoball Stal Sanok |
7 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
9 września 2017 Unia Nowa Sarzyna – Granica Stubno |
2 - 2 |
9 września 2017 Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica |
2 - 2 |
9 września 2017 Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa |
0 - 0 |
9 września 2017 Sokół Nisko – Polonia Przemyśl |
0 - 1 |
9 września 2017 Wisłoka Dębica – Izolator Boguchwała |
2 - 1 |
10 września 2017 KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce |
3 - 0 |
10 września 2017 Rzemieślnik Pilzno – LKS Pisarowce |
2 - 1 |
10 września 2017 Ekoball Stal Sanok – Wisłok Strzyżów |
3 - 0 |
Pauza |
---|
Głogovia Głogów Młp. |
8 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 września 2017 LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała |
2 - 1 |
16 września 2017 Polonia Przemyśl – Wisłoka Dębica |
2 - 0 |
16 września 2017 Wisłok Strzyżów – Głogovia Głogów Młp. |
1 - 0 |
16 września 2017 Granica Stubno – Sokół Sieniawa |
0 - 1 |
16 września 2017 Błękitni Ropczyce – Unia Nowa Sarzyna |
1 - 1 |
17 września 2017 Wisłok Wiśniowa – Ekoball Stal Sanok |
1 - 0 |
17 września 2017 Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica |
4 - 2 |
19 września 2017 Igloopol Dębica – Piast Tuczempy |
2 - 1 |
Pauza |
---|
Sokół Nisko |
9 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
23 września 2017 Unia Nowa Sarzyna – Rzemieślnik Pilzno |
0 - 4 |
23 września 2017 Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce |
3 - 0 |
23 września 2017 Piast Tuczempy – Granica Stubno |
1 - 1 |
23 września 2017 Ekoball Stal Sanok – Igloopol Dębica |
0 - 1 |
24 września 2017 KS Wiązownica – LKS Pisarowce |
0 - 0 |
24 września 2017 Sokół Nisko – Wisłok Strzyżów |
2 - 1 |
24 września 2017 Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl |
0 - 1 |
18 października 2017 Głogovia Głogów Młp. – Wisłok Wiśniowa |
0 - 2 |
Pauza |
---|
Wisłoka Dębica |
10 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
30 września 2017 Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy |
1 - 0 |
30 września 2017 LKS Pisarowce – Polonia Przemyśl |
2 - 1 |
30 września 2017 Wisłok Strzyżów – Wisłoka Dębica |
0 - 2 |
30 września 2017 Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Młp. |
1 - 0 |
30 września 2017 Granica Stubno – Ekoball Stal Sanok |
0 - 1 |
30 września 2017 Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa |
2 - 2 |
1 października 2017 KS Wiązownica – Unia Nowa Sarzyna |
2 - 1 |
1 października 2017 Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko |
1 - 2 |
Pauza |
---|
Izolator Boguchwała |
11 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 października 2017 Unia Nowa Sarzyna – LKS Pisarowce |
0 - 1 |
7 października 2017 Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno |
0 - 2 |
7 października 2017 Głogovia Głogów Młp. – Granica Stubno |
3 - 0 |
7 października 2017 Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa |
3 - 0 |
8 października 2017 Sokół Sieniawa – KS Wiązownica |
1 - 0 |
8 października 2017 Ekoball Stal Sanok – Błękitni Ropczyce |
1 - 3 |
8 października 2017 Sokół Nisko – Igloopol Dębica |
0 - 0 |
8 października 2017 Izolator Boguchwała – Wisłok Strzyżów |
4 - 0 |
Pauza |
---|
Polonia Przemyśl |
12 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 października 2017 Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Stal Sanok |
4 - 2 |
14 października 2017 Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 2 |
14 października 2017 Unia Nowa Sarzyna – Sokół Sieniawa |
2 - 2 |
14 października 2017 Wisłok Strzyżów – Polonia Przemyśl |
1 - 5 |
14 października 2017 Granica Stubno – Sokół Nisko |
1 - 0 |
15 października 2017 Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała |
2 - 2 |
15 października 2017 Igloopol Dębica – Wisłoka Dębica |
0 - 0 |
15 października 2017 KS Wiązownica – Piast Tuczempy |
2 - 0 |
Pauza |
---|
LKS Pisarowce |
13 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
21 października 2017 Piast Tuczempy – Unia Nowa Sarzyna |
3 - 0 |
21 października 2017 Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa |
1 - 0 |
21 października 2017 Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce |
4 - 0 |
21 października 2017 Ekoball Stal Sanok – KS Wiązownica |
2 - 1 |
21 października 2017 Wisłoka Dębica – Granica Stubno |
1 - 1 |
22 października 2017 Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica |
3 - 0 |
22 października 2017 Głogovia Głogów Młp. – Rzemieślnik Pilzno |
0 - 1 |
22 października 2017 Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce |
1 - 0 |
Pauza |
---|
Wisłok Strzyżów |
14 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
28 października 2017 Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko |
4 - 1 |
28 października 2017 Unia Nowa Sarzyna – Ekoball Stal Sanok |
1 - 0 |
28 października 2017 Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy |
3 - 5 |
28 października 2017 LKS Pisarowce – Wisłok Strzyżów |
4 - 3 |
28 października 2017 Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl |
2 - 5 |
28 października 2017 Granica Stubno – Izolator Boguchwała |
0 - 4 |
29 października 2017 KS Wiązownica – Głogovia Głogów Młp. |
4 - 1 |
25 listopada 2017 Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica |
1 - 0 |
Pauza |
---|
Wisłok Wiśniowa |
15 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 listopada 2017 Wisłok Strzyżów – Wisłok Wiśniowa |
2 - 2 |
4 listopada 2017 Piast Tuczempy – LKS Pisarowce |
1 - 0 |
4 listopada 2017 Sokół Nisko – KS Wiązownica |
3 - 2 |
4 listopada 2017 Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno |
0 - 0 |
4 listopada 2017 Polonia Przemyśl – Granica Stubno |
4 - 0 |
5 listopada 2017 Głogovia Głogów Młp. – Unia Nowa Sarzyna |
2 - 2 |
5 listopada 2017 Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce |
1 - 2 |
5 listopada 2017 Ekoball Stal Sanok – Sokół Sieniawa |
1 - 1 |
Pauza |
---|
Igloopol Dębica |
16 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 listopada 2017 Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl |
0 - 5 |
11 listopada 2017 LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa |
3 - 0 |
11 listopada 2017 Igloopol Dębica – Wisłok Strzyżów |
3 - 4 |
11 listopada 2017 Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała |
1 - 5 |
11 listopada 2017 KS Wiązownica – Wisłoka Dębica |
0 - 0 |
11 listopada 2017 Piast Tuczempy – Ekoball Stal Sanok |
1 - 1 |
12 listopada 2017 Unia Nowa Sarzyna – Sokół Nisko |
1 - 1 |
12 listopada 2017 Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Młp. |
8 - 0 |
Pauza |
---|
Granica Stubno |
17 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
18 listopada 2017 Głogovia Głogów Młp. – Piast Tuczempy |
1 - 1 |
18 listopada 2017 Ekoball Stal Sanok – LKS Pisarowce |
0 - 1 |
18 listopada 2017 Sokół Nisko – Sokół Sieniawa |
0 - 2 |
18 listopada 2017 Wisłoka Dębica – Unia Nowa Sarzyna |
3 - 1 |
18 listopada 2017 Izolator Boguchwała – KS Wiązownica |
5 - 1 |
18 listopada 2017 Polonia Przemyśl – Rzemieślnik Pilzno |
5 - 1 |
18 listopada 2017 Wisłok Strzyżów – Granica Stubno |
2 - 5 |
18 listopada 2017 Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica |
2 - 1 |
Pauza |
---|
Błękitni Ropczyce |
18 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
17 kwietnia 2018 Izolator Boguchwała – Unia Nowa Sarzyna |
2 - 1 |
18 kwietnia 2018 LKS Pisarowce – Igloopol Dębica |
2 - 2 |
18 kwietnia 2018 Wisłok Wiśniowa – Granica Stubno |
3 - 1 |
18 kwietnia 2018 Wisłok Strzyżów – Błękitni Ropczyce |
0 - 3 |
18 kwietnia 2018 Polonia Przemyśl – KS Wiązownica |
1 - 3 |
18 kwietnia 2018 Wisłoka Dębica – Sokół Sieniawa |
0 - 0 |
18 kwietnia 2018 Sokół Nisko – Piast Tuczempy |
2 - 0 |
18 kwietnia 2018 Głogovia Głogów Młp. – Ekoball Stal Sanok |
1 - 3 |
Pauza |
---|
Rzemieślnik Pilzno |
19 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 kwietnia 2018 Piast Tuczempy – Wisłoka Dębica |
0 - 0 |
16 maja 2018 Sokół Nisko – Ekoball Stal Sanok |
2 - 0 |
16 maja 2018 Głogovia Głogów Młp. – LKS Pisarowce |
2 - 1 |
16 maja 2018 Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała |
1 - 0 |
16 maja 2018 Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Strzyżów |
1 - 0 |
16 maja 2018 Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa |
0 - 2 |
16 maja 2018 Granica Stubno – Igloopol Dębica |
3 - 1 |
23 maja 2018 Unia Nowa Sarzyna – Polonia Przemyśl |
1 - 1 |
Pauza |
---|
KS Wiązownica |
20 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
24 marca 2018 LKS Pisarowce – Granica Stubno |
2 - 0 |
24 marca 2018 Sokół Nisko – Głogovia Głogów Młp. |
3 - 0 |
25 marca 2018 Wisłoka Dębica – Ekoball Stal Sanok |
0 - 0 |
6 czerwca 2018 Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce |
1 - 0 |
6 czerwca 2018 Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno |
2 - 1 |
6 czerwca 2018 Wisłok Strzyżów – KS Wiązownica |
1 - 2 |
6 czerwca 2018 Polonia Przemyśl – Sokół Sieniawa |
0 - 2 |
6 czerwca 2018 Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy |
1 - 2 |
Pauza |
---|
Unia Nowa Sarzyna |
21 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
31 marca 2018 Sokół Nisko – LKS Pisarowce |
0 - 1 |
31 marca 2018 Głogovia Głogów Młp. – Wisłoka Dębica |
0 - 3 |
31 marca 2018 Ekoball Stal Sanok – Izolator Boguchwała |
2 - 4 |
31 marca 2018 Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl |
2 - 1 |
31 marca 2018 Unia Nowa Sarzyna – Wisłok Strzyżów |
0 - 0 |
31 marca 2018 KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa |
2 - 3 |
31 marca 2018 Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica |
2 - 2 |
31 marca 2018 Błękitni Ropczyce – Granica Stubno |
0 - 0 |
Pauza |
---|
Sokół Sieniawa |
22 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 kwietnia 2018 LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce |
0 - 3 |
7 kwietnia 2018 Granica Stubno – Rzemieślnik Pilzno |
1 - 1 |
7 kwietnia 2018 Igloopol Dębica – KS Wiązownica |
1 - 1 |
7 kwietnia 2018 Wisłok Strzyżów – Sokół Sieniawa |
1 - 2 |
7 kwietnia 2018 Polonia Przemyśl – Ekoball Stal Sanok |
1 - 1 |
7 kwietnia 2018 Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Młp. |
4 - 0 |
7 kwietnia 2018 Wisłoka Dębica – Sokół Nisko |
2 - 3 |
8 kwietnia 2018 Wisłok Wiśniowa – Unia Nowa Sarzyna |
3 - 0 |
Pauza |
---|
Piast Tuczempy |
23 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 kwietnia 2018 Wisłoka Dębica – LKS Pisarowce |
4 - 0 |
14 kwietnia 2018 Sokół Nisko – Izolator Boguchwała |
2 - 3 |
14 kwietnia 2018 Głogovia Głogów Młp. – Polonia Przemyśl |
1 - 1 |
14 kwietnia 2018 Piast Tuczempy – Wisłok Strzyżów |
1 - 1 |
14 kwietnia 2018 Unia Nowa Sarzyna – Igloopol Dębica |
1 - 1 |
14 kwietnia 2018 Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce |
2 - 2 |
15 kwietnia 2018 Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa |
2 - 1 |
15 kwietnia 2018 KS Wiązownica – Granica Stubno |
2 - 0 |
Pauza |
---|
Ekoball Stal Sanok |
24 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
21 kwietnia 2018 LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno |
1 - 1 |
21 kwietnia 2018 Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica |
2 - 6 |
21 kwietnia 2018 Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa |
3 - 1 |
21 kwietnia 2018 Wisłok Strzyżów – Ekoball Stal Sanok |
0 - 1 |
21 kwietnia 2018 Polonia Przemyśl – Sokół Nisko |
0 - 0 |
21 kwietnia 2018 Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica |
1 - 1 |
22 kwietnia 2018 Granica Stubno – Unia Nowa Sarzyna |
3 - 1 |
22 kwietnia 2018 Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy |
2 - 1 |
Pauza |
---|
Głogovia Głogów Młp. |
25 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
25 kwietnia 2018 Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce |
2 - 0 |
25 kwietnia 2018 Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl |
6 - 0 |
25 kwietnia 2018 Głogovia Głogów Młp. – Wisłok Strzyżów |
1 - 1 |
25 kwietnia 2018 Ekoball Stal Sanok – Wisłok Wiśniowa |
0 - 0 |
25 kwietnia 2018 Piast Tuczempy – Igloopol Dębica |
2 - 2 |
25 kwietnia 2018 Sokół Sieniawa – Granica Stubno |
3 - 0 |
25 kwietnia 2018 Unia Nowa Sarzyna – Błękitni Ropczyce |
3 - 0 |
25 kwietnia 2018 KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno |
1 - 1 |
Pauza |
---|
Sokół Nisko |
26 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
28 kwietnia 2018 LKS Pisarowce – KS Wiązownica |
3 - 1 |
28 kwietnia 2018 Rzemieślnik Pilzno – Unia Nowa Sarzyna |
3 - 0 |
28 kwietnia 2018 Błękitni Ropczyce – Sokół Sieniawa |
0 - 0 |
28 kwietnia 2018 Igloopol Dębica – Ekoball Stal Sanok |
0 - 0 |
28 kwietnia 2018 Wisłok Strzyżów – Sokół Nisko |
2 - 1 |
28 kwietnia 2018 Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała |
4 - 2 |
29 kwietnia 2018 Granica Stubno – Piast Tuczempy |
2 - 0 |
29 kwietnia 2018 Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Młp. |
4 - 1 |
Pauza |
---|
Wisłoka Dębica |
27 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 maja 2018 Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce |
2 - 0 |
4 maja 2018 Unia Nowa Sarzyna – KS Wiązownica |
2 - 0 |
5 maja 2018 Wisłoka Dębica – Wisłok Strzyżów |
1 - 1 |
5 maja 2018 Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa |
2 - 0 |
5 maja 2018 Głogovia Głogów Młp. – Igloopol Dębica |
0 - 2 |
5 maja 2018 Ekoball Stal Sanok – Granica Stubno |
2 - 0 |
5 maja 2018 Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce |
4 - 1 |
6 maja 2018 Sokół Sieniawa – Rzemieślnik Pilzno |
3 - 1 |
Pauza |
---|
Izolator Boguchwała |
28 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
12 maja 2018 LKS Pisarowce – Unia Nowa Sarzyna |
4 - 2 |
12 maja 2018 Błękitni Ropczyce – Ekoball Stal Sanok |
1 - 0 |
12 maja 2018 Granica Stubno – Głogovia Głogów Młp. |
2 - 3 |
12 maja 2018 Igloopol Dębica – Sokół Nisko |
3 - 1 |
12 maja 2018 Wisłok Wiśniowa – Wisłoka Dębica |
0 - 1 |
12 maja 2018 Wisłok Strzyżów – Izolator Boguchwała |
0 - 7 |
13 maja 2018 KS Wiązownica – Sokół Sieniawa |
0 - 0 |
13 maja 2018 Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy |
2 - 2 |
Pauza |
---|
Polonia Przemyśl |
29 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
19 maja 2018 Polonia Przemyśl – Wisłok Strzyżów |
4 - 1 |
19 maja 2018 Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa |
2 - 0 |
19 maja 2018 Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica |
1 - 2 |
19 maja 2018 Sokół Nisko – Granica Stubno |
2 - 1 |
19 maja 2018 Głogovia Głogów Młp. – Błękitni Ropczyce |
0 - 0 |
19 maja 2018 Ekoball Stal Sanok – Rzemieślnik Pilzno |
1 - 0 |
19 maja 2018 Piast Tuczempy – KS Wiązownica |
1 - 1 |
19 maja 2018 Sokół Sieniawa – Unia Nowa Sarzyna |
2 - 1 |
Pauza |
---|
LKS Pisarowce |
30 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
26 maja 2018 LKS Pisarowce – Sokół Sieniawa |
0 - 1 |
26 maja 2018 Unia Nowa Sarzyna – Piast Tuczempy |
2 - 0 |
26 maja 2018 Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Młp. |
3 - 1 |
26 maja 2018 Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko |
2 - 2 |
26 maja 2018 Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała |
1 - 1 |
26 maja 2018 Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl |
2 - 1 |
27 maja 2018 KS Wiązownica – Ekoball Stal Sanok |
1 - 1 |
27 maja 2018 Granica Stubno – Wisłoka Dębica |
1 - 3 |
Pauza |
---|
Wisłok Strzyżów |
31 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
30 maja 2018 Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce |
0 - 0 |
30 maja 2018 Wisłok Strzyżów – LKS Pisarowce |
1 - 1 |
30 maja 2018 Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica |
6 - 1 |
30 maja 2018 Izolator Boguchwała – Granica Stubno |
2 - 0 |
30 maja 2018 Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno |
0 - 2 |
30 maja 2018 Głogovia Głogów Młp. – KS Wiązownica |
1 - 5 |
30 maja 2018 Ekoball Stal Sanok – Unia Nowa Sarzyna |
3 - 0 |
30 maja 2018 Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa |
2 - 2 |
Pauza |
---|
Wisłok Wiśniowa |
32 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
2 czerwca 2018 LKS Pisarowce – Piast Tuczempy |
0 - 0 |
2 czerwca 2018 Unia Nowa Sarzyna – Głogovia Głogów Młp. |
1 - 3 |
2 czerwca 2018 Rzemieślnik Pilzno – Wisłoka Dębica |
0 - 4 |
2 czerwca 2018 Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała |
1 - 2 |
2 czerwca 2018 Granica Stubno – Polonia Przemyśl |
0 - 3 |
3 czerwca 2018 Sokół Sieniawa – Ekoball Stal Sanok |
5 - 0 |
3 czerwca 2018 KS Wiązownica – Sokół Nisko |
5 - 1 |
3 czerwca 2018 Wisłok Wiśniowa – Wisłok Strzyżów |
6 - 5 |
Pauza |
---|
Igloopol Dębica |
33 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
9 czerwca 2018 Wisłok Strzyżów – Igloopol Dębica |
2 - 4 |
9 czerwca 2018 Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce |
1 - 2 |
9 czerwca 2018 Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno |
5 - 4 |
9 czerwca 2018 Głogovia Głogów Młp. – Sokół Sieniawa |
1 - 6 |
10 czerwca 2018 Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce |
4 - 4 |
10 czerwca 2018 Wisłoka Dębica – KS Wiązownica |
2 - 1 |
10 czerwca 2018 Sokół Nisko – Unia Nowa Sarzyna |
1 - 2 |
10 czerwca 2018 Ekoball Stal Sanok – Piast Tuczempy |
2 - 0 |
Pauza |
---|
Granica Stubno |
34 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
13 czerwca 2018 Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa |
1 - 1 |
15 czerwca 2018 LKS Pisarowce – Ekoball Stal Sanok |
2 - 2 |
15 czerwca 2018 Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Młp. |
3 - 0 |
15 czerwca 2018 Unia Nowa Sarzyna – Wisłoka Dębica |
2 - 6 |
15 czerwca 2018 Granica Stubno – Wisłok Strzyżów |
0 - 1 |
16 czerwca 2018 Sokół Sieniawa – Sokół Nisko |
3 - 2 |
16 czerwca 2018 KS Wiązownica – Izolator Boguchwała |
4 - 2 |
16 czerwca 2018 Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl |
7 - 1 |
Pauza |
---|
Błękitni Ropczyce |