Wróci do Wisłoka?

Dodane: 11-02-2018
Doświadczony Dariusz Bernacki, piłkarz który przez cztery sezony reprezentował Wisłok Wiśniowa, znów może grać w tym klubie. Ostatnio występował w A klasowym zespole Okręgu Krosno, KS Zarzecze.
9 lutego w południowokoreańskim Pjongczangu, rozpoczynają się XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Potrwają do 25 lutego. W zawodach walczyć o medale będą reprezentacje 92 państw i sportowcy z Rosji występujący pod neutralną flagą.
Na rewanżowym spotkaniu 1/8 Pucharu CEV, w którym siatkarze Asseco Resovii Rzeszów ograli serbską Vojovodnię Nowy Sad, i awansowali do kolejnej rundy tych rozgrywek, gościli wyjątkowi kibice, o czym informuje klubowy serwis internetowy. Mecz rozegrano 31 stycznia.

Remis Strzelca z Villa Verde

Dodane: 02-02-2018
Remisem zakończył się mecz 12 kolejki I ligi południowej, w której tenisiści stołowi Strzelca Frysztak rywalizowali w gościach z Villa Verde Olesno. Mecz rozegrano 2 lutego.
Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Zarządzie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zastąpił Zbigniewa Bartnika, prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, który 18 stycznia zrezygnował z prac w Zarządzie.