Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta 2017 roku został rozstrzygnięty. Zwycięzców poznaliśmy 11 lutego 2018. Sportowe wybory w Łańcucie organizowane był już dwunasty raz.
9 lutego w południowokoreańskim Pjongczangu, rozpoczynają się XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Potrwają do 25 lutego. W zawodach walczyć o medale będą reprezentacje 92 państw i sportowcy z Rosji występujący pod neutralną flagą.
W Łańcucie, 11 lutego, rozegrany zostanie piłkarski turniej charytatywny o Puchar Posła na Sejm RP, Kazimierza Gołojucha, i Burmistrza Miasta Łańcuta, Stanisława Gwizdaka. Celem zawodów pomoc dla bardzo chorej małej Wiktorii.

Zimowa XXIV OOM w Łańcucie

Dodane: 01-02-2018
1 lutego rozpoczęła się XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych Podkarpackie 2018. Rywalizacja toczyć będzie się w kilku miastach. W naszym regionie młodych sportowców gościć będzie Łańcut.
A-klasowy zespół piłkarzy SPEC Stali Łańcut zimą 2018 poczynił transfery mające na celu odegranie czołowej roli w rundzie wiosennej 2018. Do ekipy trenera Jakuba Słomskiego trafili zawodnicy w przeszłości występujący w III i IV lidze.

Wisłok mistrzem powiatu

Dodane: 29-01-2018
Wisłok Stal- Rol Czarna zwyciężył w Klubowych Mistrzostwach Powiatu Łańcuckiego w Halowej Piłce Nożnej 2018. Zespoły grały o Puchar Burmistrza Łańcuta, Stanisława Gwizdaka. Rozgrywane 28 stycznia zawody odbywały się trzeci raz.
Koszykarze Sokoła Łańcut w meczu 20 kolejki I ligi sezonu 2017/18 ulegli liderowi rozgrywek, Spójni Stargard. Przegrana w meczu z 20 stycznia to pierwsza porażka Łańcucian w pierwszoligowych bojach trwającego sezonu przed własną publicznością.