Echa ligowego weekendu – wyniki. Pierwsza przegrana Rzemieślnika

ds

Ligowe rozstrzygnięcia regionalnych zespołów w weekend 10 - 12 listopada !!! Rezultaty zawodów siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, piłki ręcznej i tenisa stołowego.

SIATKÓWKA

PlusLiga, 8 kolejka

Cuprun Lubin – Asseco Resovia Rzeszów 2-3

II Liga Mężczyzn, grupa 6, kolejka 6

Krosno Glass Karpaty  PWSZ – Neobus Niebylec 3-0, KKS Kozienice – Błękitni Ropczyce 3-0, Skórzani Skarżysko-Kamienna – AKS V LO Rzeszów 0-3

II Liga Kobiet, grupa 4, kolejka 8

Szóstka Mielec – Marba Sędziszów Młp. 1-3, AZS UR APPGO Rzeszów – MKS II Dąbrowa Górnicza 0-3

III Liga Mężczyzn, 6 kolejka 

Sportur Gmina Łańcut – Czarni Oleszyce 3-2, Żagiel Radymno – AKS V LO Rzeszów 0-3,  PZL Sędziszów Młp. – Anilana Rakszawa 3-0, Lubcza II Racławówka – APPGO II LO Rzeszów 1-3, Klima Błażowa – Głogovia Głogów Młp. 3-0, 

IV Liga Mężczyzn, 6 kolejka

AKS V LO Rzeszów – KU AZS Uniwersytet Rzeszowski 3-1, Grom Rozbórz Długi – Kępa Dębica 0-3, Wisłok Strzyżów – ProSport Marmax Czudec 3-0, Lubcza II Racławówka – Sokół Sieniawa 1-3

III Liga Kobiet, 3 kolejka 

Anilana Rakszawa – MKS San Pajda Jarosław 0-3, KU AZS Uniwersytet Rzeszowski – UKS MOSiR Jasło 2-3, Lider Kamień – Feniks Radymno 1-3

KOSZYKÓWKA 

I Liga Mężczyzn, 10 kolejka 

Sokół Łańcut – GKS Tychy 81-74 (19-24, 20-16, 20-16, 22-18)

I Liga Mężczyzn, grupa C, 9 kolejka 

Polonia Bytom – SKK Rzeszów 107-72

PIŁKA NOŻNA 

III Liga grupa IV, 16 kolejka 

Stal Rzeszów – Soła Oświęcim 3-0, KSZO Ostrowiec  Świętokrzyski – Resovia Rzeszów 1-2

IV Liga Podkarpacka, 16 kolejka

LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa 3-0, Igloopol Dębica – Wisłok Strzyżów 3-4, Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 0-5, Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 1-5 (Rzemieślnik, przegrał pierwszy ligowy mecz w sezonie 2017/18 i stracił fotel lidera), Unia Nowa Sarzyna – Sokół Nisko 1-1, Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Młp. 8-0, KS Wiązownica – Wisłoka Dębica 0-0

PIŁKA RĘCZNA

PGNiG Superliga Mężczyzn, 9 kolejka

SPR Stal Mielec – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 28-29

TENIS STOŁOWY

I Liga Południowa, 6 kolejka 

Strzelec Frysztak – Villa Verde Olesno 5-5

Tabele i więcej rezultatów w “LIGOWE WYNIKI”

Komentarze

Komentarze