Sprintem – S14. Derby dla Marby. Sokół zwycięski po dogrywce

Krótkie wieści o sportowych wydarzeniach!! O wynikach II ligi siatkówki kobiet, I ligi koszykówki mężczyzn i jeździeckim tryumfie.

Wygrane Szóstki i Marby

nnnn

/8 listopada rozegrano pojedynki 7 kolejki II ligi grupy 4 siatkówki kobiet. W derbowym meczu Marba Sędziszów, Młp., wicelider tabeli, u siebie pokonała 3-2 AZS UR APPGO Rzeszów. Będąca na czele drugoligowej stawki grupy IV, Szóstka Mielec w gościach 0-3 zwyciężyła Sandecję Nowy Sącz.

Sokół zwycięski raz ósmy. Zwycięstwo po dogrywce

xsxs

/78-91 (24-21, 5-16, 26-20, 20-18, dogrywka 3-16) to wynik wygranego 8 listopada przez Sokół Łańcut spotkania z SKK Siedlce, pojedynku 9 kolejki I koszykówki mężczyzn. Zwycięzcę wyłoniła dogrywka. Łańcucianie wygrali 8 raz i są liderem tabeli. Mają jednak jeden mecz rozegrany więcej do wicelidera Spójni Stargard. 11 listopada, w najbliższej kolejce I ligi, team Dariusza Kaszowskiego, podejmuje GKS Tychy.

Najlepszy w pucharowych zawodach

sa

/Michał Kaźmierczak, zawodnik Klubu Jeździeckiego Leśna Wola na koniu Stakorado, z początkiem listopada wygrał zaliczane do klasyfikacji Pucharu Świata Ligii Europy Centralnej zawody w Lesznie. To jego drugi tryumf w tych zmaganiach w sezonie halowym 2017/18.