Developres po emocjonującym meczu ogrywa BKS Profi Credit

Opublikowano: 29-10-2017
Kategoria: SIATKÓWKA, Tauron Liga

W drugim w roli gospodarza meczu w sezonie 2017/18 w Lidze Siatkówki Kobiet, Developres SkyRes Rzeszów pokonał po tie-breaku BKS Profi Credit Bielsko-Biała. MVP meczu została serbska zawodniczka ekipy ze stolicy Podkarpacia, Jelena Blagojević.

Developres SkyRes Rzeszów był faworytem spotkania BBTS Profi Credit Bielsko-Biała. Początek pojedynku to potwierdził. Ekipa trenera Lorenzo Micelliego łatwo wygrała pierwszego seta.

Druga partia od pierwszych piłek toczyła się pod dyktando przyjezdnych. Trzecia odsłona to wyrównany bój do jego połowy. Potem lepiej radziły sobie Bielszczanki i to one cieszyły się z wygranej partii.

W czwartym secie ekipa z Bielska-Białej, popełnia sporo błędów własnych i o rozstrzygnięciu meczu decydował tie-break. BKS stawiał się Rzeszowiankom tylko w jego początkowych fragmentach.

Ciekawe, emocjonujące spotkanie pokazywał Polsat Sport.

Najbliższy mecz Rzeszowianek to spotkanie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Termin 3 listopada.

Developres SkyRes Rzeszów – BBTS Profi Credit Bielsko-Biała 3-2  (25-17, 22-25, 20-25, 25-15, 15-9)

Developres SkyRes: Rousseaux, Hawryła, Żabińska, Kaczmar, Helić, Blagojević, Sawicka (l) oraz Gajewska, Andruszko, Żak, Ptak, Kaczorowska. Trener: Lorenzo Micelli.

BBTS Profi Credit: Nowicka, Różański, Jagieło, Grant, Konieczna, Sobolska, Lemańczyk (l) oraz Mucha, Pleśnierowicz. Trener: Trener Tore Aleksandersen.

Sędziowali: Bartłomiej Adamczyk z Kielc i Adam Mituta z Oświęcimia.