Echa ligowego weekendu – wyniki. Historyczny pucharowy awans Developresu
Krótko o ligowych rozstrzygnięciach regionalnych drużyn w weekend 20-22 października!!! Wieści z zawodów piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, futsalu i hokeja.
SIATKÓWKA
Liga Mistrzyń, II runda eliminacji
Developres SkyRes Rzeszów – Hapoel Kfar Saba 3-0, awans Developresu SkyRes Rzeszów do III rundy kwalifikacji Ligi Mistrzyń
PlusLiga, 6 kolejka
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów 2-3
II Liga Mężczyzn, 3 kolejka
Błękitni Ropczyce – Skórzani Skarżysko-Kamienna 3-1, Neobus Niebylec – AKS V LO Rzeszów 3-1, Błękitni z kompletem punktów po trzech kolejkach
II Liga Kobiet, 4 kolejka
Szóstka Mielec – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0, AZS UR APPGO Rzeszów -AZS UMCS Lublin 2-3, Szóstka przed Marbą na prowadzeniu
III Liga Mężczyzn, 3 kolejka
Sportur Gmina Łańcut – Klima Błażowa 2-3, Luczba Racławówka – PZL Sędziszów Młp. 3-2, APPGO II LO Rzeszów – Siarka MOSiR Tarnobrzeg 2-3, Głogovia Głogów Młp. – Żagiel Radymno 1-3, Anilana Rakszawa – Czarni Oleszyce 3-0, Spartakus Adamówka – AKS V LO Rzeszów 0-3, bez porażki na czele tabeli Lubcza Racławówka
IV Liga Mężczyzn, 3 kolejka
Lubcza II Racławówka – AKS V LO Rzeszów II 2-3, MKS MOSiR Jasło – Wisłok Strzyżów 3-1, ProSport Marmax Czudec – KU AZS Uniwersytet Rzeszowski 1-3, Kępa Dębica – pauza
————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
PIŁKA NOŻNA
Nice 1 Liga, 14 kolejka
FKS Stal Mielec – Chrobry Głogów 3-0
III Liga Grupa IV, 13 kolejka
Resovia Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska 0-0, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów 2-1
IV Liga Podkarpacka, 13 kolejka
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1-0, Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 4-0, Wisłoka Dębica – Granica Stubno 1-1, Piast Tuczempy – Unia Nowa Sarzyna 3-0, Głogovia Głogów Młp. – Rzemieślnik Pilzno 0-1, Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 3-0, Cosmos Nowotaniec – Wisłok Strzyżów 1-5, Rzemieślnik Pilzno wciąż 2 w tabeli
II Liga Kobiet, Grupa Południowa, 8 kolejka
Łysica Bodzentyn – DAP Dębica 5-0, Dębiczanki w tym sezonie jeszcze bez punktów
III Liga Kobiet, Grupa Podkarpacka, 7 kolejka
Resovia II Rzeszów – Sokół II Kolbuszowa Dolna 3-0, Sanovia Lesko – Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-4, Izolator Boguchwała – Inter Gnojnica 1-2
————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
FUTSAL
I Liga Południowa, 5 kolejka
KU AZS UMCS Lublin – Heiro Rzeszów 1-8
————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
KOSZYKÓWKA
I Liga Mężczyzn, 6 kolejka
Pogoń Prudnik – Sokół Łańcut 75-88 (11-25, 22-19, 20-16, 22-28)
II Liga Mężczyzn, 6 kolejka
SSK Rzeszów – Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 79-62, pierwsze historyczne zwycięstwo SKK Rzeszów w II lidze
II Liga Kobiet, 3 kolejka
MLKS Rzeszów – PM Tarnów 67-71
HOKEJ
I Liga, 5 i 6 kolejka
UKH Dębica – MMKS Podhale Nowy Targ 1-2 po dogrywce, i 3-6
————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
Tabele i więcej rezultatów w “LIGOWE WYNIKI”