Grupy powiatowego turnieju piłkarskiego w Ropczycach rozlosowane

Opublikowano: 13-12-2016

13 grudnia rozlosowane zostały grupy V Powiatowego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej w Ropczycach imieniem Jerzego Kipy. Futbolowe zmagania ku pamięci byłego sportowca, radnego powiatowego odbędą się 17 i 18 grudnia. W zawodach weźmie udział 19 z 21 drużyn z powiatu ropczycko-sędziszowskiego, które uczestniczą w ligowej rywalizacji seniorów w sezonie 2016/17.

Drużyny rozlosowano do 4 grup. Rozstawione były zespoły Błękitnych Ropczyce, Lechii Sędziszów Młp., Płomienia Zagorzyce i zwycięskiej drużyny sprzed roku, Sokoła Krzywa.

Grupa A: Sokół Krzywa, Gród Będziemyśl, Progres Kawęczyn, Victoria Ocieka, Korona Góra Ropczycka.

Grupa B: Płomień Zagorzyce, LZS Mała, Plon Klęczany, Błękitni II Ropczyce.

Grupa C: Lechia Sędziszów Młp., Strażak Lubzina, Olchovia Olchowa, Pogórze Wielopole Skrz., Kaskada Kamionka.

Grupa D: Błękitni Ropczyce, Inter Gnojnica, Olimpia Nockowa, LKS Łopuchowa, LKS Ostrów.

Do ćwierćfinałów awansują po 2 czołowe drużyny z każdej z grup. Turniej rozgrywany będzie w Ropczycach, w hali przy ulicy M.Konopnickiej. Mecze trwają 2×12 minut. Finał i pojedynek o 3 miejsce 2×15 minut.

W turnieju nie uczestniczą piłkarze Piasta Wolica Piaskowa i Borkovii Borek Wielki.