Resovia remisuje w Lublinie

Opublikowano: 12-11-2016
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, III Liga

W ostatnim tegorocznym pojedynku trzecioligowym piłkarze Resovii Rzeszów 12 listopada zremisowali 1-1 w wyjazdowym meczu 17 kolejki grupy IV z Motorem Lublin. Na mecie rundy jesiennej 2016 "Pasy" zajęły 4 miejsce.

Rzeszowianie przed przerwą dyktowali warunki gry i wygrywali. W 38 minucie meczu golkipera miejscowych, Pawła Sochę, uderzeniem z ponad 20 metrów pokonał Dawid Pałys-Rydzik.

Po kwadransie drugiej połowy miejscowi trochę otrząsnęli się z dominacji przyjezdnych. Wyrównali z rzutu karnego. “Pasy” po dobrym występie zremisowały mecz, który winni wygrać.

Resovia Rzeszów kończyła mecz w dziesięciu po czerwonej kartce, dla Bartłomieja Makowskiego, który ostro protestował przeciw podyktowaniu rzutu karnego.

Team trenera Szymona Szydełki za tydzień zagra jeszcze mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski. Na szczeblu Podokręgów Rzeszów-Dębica tych zmagań zmierzy się z Izolatorem Boguchwała.

Motor Lublin – Resovia Rzeszów 1-1 (0-1)

Bramki: 0-1 Pałys-Rydzik (38), 1-1 Gieraga (81 – rzut karny).

Motor: Socha – Kożuchowski, Tadrowski, Gieraga, Dykyy, Tymosiak, Piekarski, Stachyra (46. Szpak), Kaczmarek, Michota (46. Szysz), Zaniewski (76. Myśliwiecki).

Trener: Jacek Magnuszewski.