Walczyli w krajowym finale lekkoatletycznej ligi. V LO Rzeszów na podium

Opublikowano: 23-09-2016

W Słubicach, w województwie lubuskim, we wrześniu odbył się Finał Krajowy Ligi Lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych, w którym rywalizowało 3 szkolne drużyny z naszego regionu. Były to ekipy ze szkół z Dębicy i Rzeszowa.

Na podium Licealiady, zajmując 3 miejsce, stanęła drużyna chłopców V LO Rzeszów. W zmaganiach dziewcząt team V LO Rzeszów był na 4 pozycji, a II LO Dębica zajęło 6 lokatę.

Z Podkarpacia w zawodach, które rozegrano w połowie września, startowały jeszcze drużyny ze Stalowej Woli. W stawce dziewcząt na 7 pozycji uplasowało się LO KEN Stalowa Wola. 4 miejsce w gronie chłopców wywalczyła drużyna ZSP nr 2 Stalowa Wola.

Tak wśród dziewcząt, jak i chłopców najlepsze były ekipy LO SMS Aleksandrów Łódzki.