9 goli w Oświęcimiu. Stal pokonuje Sołę

Opublikowano: 31-08-2016
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, III Liga

Aż 9 goli padło w wyjazdowym meczu Stal Rzeszów w Oświęcimiu z tamtejszą Sołą. Stal zdobyła jedną bramkę więcej od gospodarzy, i zwyciężając 4-5 odniosła drugie w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo.

Po kwadransie Stal wygrywała trzema bramkami. Miejscowi, którzy są najskuteczniejszą ekipą grupy IV ani myśleli jednak pasować. Zerwali się do ataków i wykorzystując rozluźnienie w szeregach “Żurawi” niedługo po przerwie zdobyli kontaktowego gola.

Rzeszowianie zawarli szyki i odpowiedzieli dwoma golami. Drużyna trenera Sebastiana Stemplewskiego zwarła szyki i znów doszła grającą niefrasobliwie i popełniającą straty w środku pola Stal, na jednego gola. Na więcej, ambitnym Oświęcimianom brakło czasu.

Brakło trochę czasu – przegraliśmy mecz który mogliśmy zremisować. Bardzo żałuje pierwszych 15 minut kiedy nie wyszliśmy z szatni – mówił po meczu szkoleniowiec pokonanych.

Soła Oświęcim – Stal Rzeszów 4-5 (1-3)

Bramki: 0-1 Giel (3),  0-2 Reiman (13),  0-3 Brocki (15), 1-3 Dynarek (39- rzut karny), 2-3 Knapik (53), 2-4 Reiman (60), 2-5 Lisańczuk (83),  3-5 Snadny (85), 4-5 Snadny (88).

Soła: Koper –  Wadas, Dynarek, Drzymont, Jamróz, Piekielny, Hałgas (72. Janik), Cygnar, Szewczyk, Gleń (68. Furtak), Knapik (76. Snady).
Trener: Sebastian Stemplewski.
Stal: Wieczerzak – Skała, Drelich, Baran (41. Zięba), Maślany, Gil (65. Lisańczuk), Szeliga, Giel (76.Więcek), Reiman, Brocki (81.Szymański), Prędota.
Trener: Marcin Wołowiec.
Sędziował: Marek Śliwa z Kielc.
Żółte kartki: Hałgas – Baran, Brocki, Drelich.

Widzów: 350.

Wyniki pozostałych spotkań 6 kolejki III ligi grupy IV i tabela w zakładce “Tabele – Terminarze”

Tekst i foto: S.Siwiec